Rozšiřujeme vývojový tým, třeba hledáme právě tebe 🤔

Rozšiřujeme náš vývojový team a hledáme profesionála, který má rád nové výzvy a projekty, které přináší radost nejen jemu, ale také tisícům uživatelů.

Nabízené pozice:
Pozice 1: REACT (TypeScript), MUI Frontend Developer - Medior, Senior
Pozice 2: UX Designer (Figma) - Medior, Senior

Způsob spolupráce: Full-time/Part-time/Freelance

Čti dále, ať víš do čeho jdeš ...

Budeš hrát klíčovou roli při vytváření nového uživatelského rozhraní pro jeden z nejrozšířenějších systémů na trhu v oblasti řízení vstupů osob do budov. Využijeme tvé znalosti z REACT prostředí a  pokud máš zkušenosti s projekty, které souvisely např. s ERP podnikovými řešeními, bude to pro obě strany velkou výhodou.

Náš vývojový team sídlí v Turnově. O Turnově se říká, že je to brána do Českého ráje. Oprávněně. Určitě je to hezké místo k životu k práci i trávení volné času. Můžeš se připojit k nám jako člen týmu na místě, nebo pokud jsi z větší vzdálenosti, můžeš pracovat vzdáleně jako freelancer.

Pracujeme napříč různými odvětvími a obory a vytváříme řešení, která využívají výrobní podniky, kancelářské budovy, nemocnice i školy. Máme rádi nové výzvy. Náš vývojový team tvoří 10 lidí napříč technikou i zaměřením (MS SQL, PHP, ASP.NET, C#...). Pracujeme s novými technologiemi, v největší míře aktuálně využíváme poslední verzi prostředí .NET pro Backend. Máme za sebou mnoho projektů spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací a doporučují nás dále. Působíme v ČR a SK.

Náš produkt se jmenuje Aktion

Systém Aktion představuje moderní bezpečnostní a HR platformu postavenou na třívrstvé serverové architektuře s využitím MSSQL databáze. Tato inovativní platforma je navržena s důrazem na bezklíčové otevírání dveří, evidenci přítomnosti a docházky osob. Navíc se specializuje na integraci      s kamerovým systémem a dalšími technologiemi budov, poskytující tak komplexní řešení pro efektivní správu bezpečnosti a lidských zdrojů.

AKTION nabízí plně škálovatelné prostředí od objektů s menším počtem vstupů až po rozsáhlé provozy s několika tisíci osob a dveří. Současně nabízí přidanou hodnotu pro náročné provozy, které vyžadují funkce jako propojení na grafické nadstavby, propojení s externími systémy, odesílání alarmových zpráv, BI reportů či notifikací, přehrávání videa dle typu události na snímači či rozpoznání RZ vozidel. Náš systém je vyráběn v ČR včetně všech důležitých HW komponent.

Více o Aktionu se dočteš na webu www.aktion.cz

Pokud máš zájem piš na vocaskova@efg.cz.