Proč si vybrat EFG

Současné aktivity společnosti se soustředí nejen na dodávky konkrétních systémů, ale zároveň řeší systémovou integraci v oblasti bezpečnosti, identifikace a komunikace.

Poskytujeme služby podnikům a institucím, které mají zájem o komplexní a zakázková řešení postavená na míru podle jejich požadavků. Disponujeme vlastní vývojovou základnou HW a SW a spolupracujeme s řadou domácích i zahraničních výrobců.

Námi nabízená řešení jsou využívána v oblasti průmyslu, zdravotnictví, školství a dopravy.

Na čem si zakládáme

Investice do vývoje

Společnost každoročně investuje několik miliónů korun do vývojových aktivit v oblasti HW a SW produktů. Vytváříme vlastní design všech výrobků. Dáváme tak zákazníkům kromě kvalitního technického řešení velký díl originality průmyslového designu. 

Servis a podpora

Naší silnou stránkou je schopnost vývoje a implementace zakázkových projektů včetně zajištění dlouhodobé systémové podpory. Významnou část prostředků a úsilí proto vynakládáme na postupné rozšiřování a zdokonalování střediska technické podpory zahrnující služby helpdesku, hotline, revizí, prohlídek, oprav a rozšíření. Díky tomu se na nás může obrátit uživatel, který nemá na správu svých stávajících systémů zajištěného stabilního dodavatele. 

Působíme na trhu 30 let

Společnost působí na českém trhu od roku 1991. Rozrostla se na současné tři provozovny (Praha, Turnov,  Jirkov). Společnost se podílí na významných projektech např. v petrochemickém a farmaceutickém průmyslu. Se svými produkty se pravidelně účastníme jako vystavovatel mezinárodních výstav bezpečnostních technologií.

Odbornost