Úvod > O firmě > Kariéra

Kariéra

Aktualizováno: 31.8.2016
Společnost EFG CZ spol. s r.o., přijme pro pracoviště Turnov pracovníky na tyto pozice:

Technik identifikačních a ostatních slaboproudých systémů

Náplň práce:

  • montáž a servis elektronických systémů
  • příprava a realizace projektů
  • technická podpora zákazníkům

Požadavky:

  • SŠ vzdělání elektro
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. § 5
  • znalost MS Office
  • znalost AutoCAD výhodou
  • samostatnost, flexibilita
  • ŘP sk. B
  • nekuřák

Programátor informačních systémů a zakázkových řešení

  • účast na projektech návrhu a vývoje informačních systémů
  • analýza a programování aplikací pro identifikační systémy

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • znalost .NET, C#, ASP.NET výhodou
  • zkušenosti s MS SQL
  • nekuřák

Obchodně-technický pracovník

  • návrhy identifikačních systémů a aplikací
  • příprava podkladů pro obchodní zástupce a projekční oddělení
  • tvorba nabídek a rozpočtů pro zákazníky

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • příjemné a profesionální vystupování
  • dobrá znalost MS Office, znalost IS Helios výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • znalost anglického jazyka a praxe v oboru výhodou
  • ŘP sk. B
  • nekuřák

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní školení a vzdělávání
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • zdravotní volno - sick days
  • firemní rekreační zařízení
  • firemní teambuildingové aktivity
  • perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
  • možnost profesního rozvoje a růstu
  • příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • nástup možný ihned

Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: maskova@efg.cz .