Kariéra

Aktualizováno: 25. března 2024
Společnost EFG CZ spol. s r.o., identifikační a slaboproudé systémy
Zelený pruh 1560/99, 140 00 Praha 4

Tester HW a SW aplikací, vhodné i pro absolventy a juniory

Rozšiřujeme náš vývojový team v Turnově a hledáme testera HW a SW, který by se připojil k našemu týmu vývojářů a implementátorů. Pokud máš zájem o technologie a IT, rád testuješ různé HW a SW řešení a dokážeš vytvořit srozumitelnou dokumentaci, pak jsi ten pravý kandidát pro nás!
Pozice je vhodná i pro absolventy a juniory!

Co od tebe očekáváme?

  • SŠ vzdělání s maturitou technického směru, ideálně v oboru elektro, slaboproud, informační technologie
  • schopnost psát srozumitelnou a přehlednou dokumentaci
  • komunikativnost, spolupráce a zodpovědnost
  • otevřenost novým technologiím a ochota se učit nové věci
  • řidičské oprávnění sk. B
  • trestní bezúhonnost

Co u nás budeš dělat?

  • testovat HW, SW a zákaznické úpravy podle zadání a požadavků
  • tvořit technickou dokumentaci, manuály pro naše produkty a služby
  • poskytovat technickou podporu implementátorům, technikům a zákazníkům
  • podílet se na vývoji HW, SW a navrhovat možná zlepšení a optimalizaci
  • pracoviště Turnov

Co ti můžeme nabídnout ?

  • perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti s více jak 30letou tradicí
  • firemní školení a vzdělávání, možnost profesního rozvoje a růstu
  • příspěvek na stravování, výborná káva přímo na pracovišti
  • můžete uplatnit zdravotní volno - sick days
  • máme vlastní firemní chatu v srdci Českého ráje
  • firemní teambuildingové aktivity
  • příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • nástup možný ihned

Pokud tě nabídka zaujala, pošli mi info na email: vocaskova@efg.cz nebo volej 725 777 131.
Budu se těšit na případné setkání.

Technik HW a SW aplikací

Náplň práce:

  • montáž a servis slaboproudých elektronických systémů na zakázkách
  • příprava a realizace projektů
  • technická podpora zákazníkům

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou v oboru elektro, slaboproud, informační technologie
  • autocad výhodou
  • samostatnost, flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout ?

  • Vaši práci umíme náležitě ocenit
  • firemní školení a vzdělávání, budete zvyšovat svou kvalifikaci a profesně růst
  • dostanete od nás příspěvek na stravování, výborná káva přímo na pracovišti
  • možnost profesního rozvoje a růstu

Programátorské pozice

Rozšiřujeme náš vývojový team v Turnově a hledáme profesionály, kteří mají rádi nové výzvy a projekty přinášející radost nejen jemu, ale také tisícům uživatelů.

Koho hledáme?

Pozice: REACT (TypeScript), MUI Frontend Developer - Medior, Senior
Způsob spolupráce: full-time / part-time
Lokace: Turnov

Hledáme zkušeného Frontend Developera, který bude mít klíčovou roli ve vytváření nového uživatelského rozhraní pro AKTION - jeden z nejrozšířenějších docházkových systémů na trhu. Pro tuto pozici vyžadujeme zkušenosti s vývojem aplikací v React (TypeScript) a MUI, výhodou je také záliba v práci na projektech souvisejících s ERP podnikovými řešeními. Expertíza našeho nového kolegy pro nás bude nepostradatelná.

Naše požadavky:

  • pokročilé znalosti a praktické zkušenosti s React (TypeScript) a MUI
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu na vývoji nového uživatelského rozhraní
  • zkušenosti s projekty v oblasti ERP nebo podobných podnikových řešení jsou velkým plusem
  • chuť učit se nové věci a sdílet své znalosti s týmem

Co nabízíme:

  • možnost práce na plný nebo částečný úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • práci na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi
  • příležitost být součástí inovativního a dynamického týmu
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení a řadu dalších benefitů
  • možnost osobního i profesního růstu

Pozice: PHP programátor interních aplikací
Způsob spolupráce:
full-time / part-time

Hledáme schopného PHP programátora, který má zkušenosti s vývojem webových aplikací a má zájem o nejnovější technologie, včetně implementace procesů umělé inteligence. Nový člen našeho týmu bude mít možnost pracovat na různorodých projektech - od portálu technické podpory přes e-shop až po intranetové aplikace, mobilní aplikace a produktové webové stránky.

  • vývoj a údržba modulů pro firemní systémy, včetně portálu technické podpory, e-shopu, mobilních aplikací, plánování zakázek a intranetu
  • práce s webovým prostředím, zejména s technologiemi PHP, ASP a React
  • spolupráce na implementaci procesů umělé inteligence, jako je MS Copilot Studio
  • využití základních znalostí databáze MS SQL

  • flexibilní pracovní dobu s možností full-time nebo part-time spolupráce
  • účast na projektech využívajících špičkové technologie
  • pozici v inovativním a dynamickém týmu
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení a širokou škálu dalších benefitů
  • možnost osobního a profesního rozvoje

O nás:
Jsme dynamická firma, která se nebojí výzev a průkopnických řešení. Naším cílem je poskytovat inovativní a uživatelsky přívětivá řešení v oblasti bezpečnosti a řízení lidských zdrojů. Pracujeme pro širokou škálu odvětví - od výrobních podniků po školy a nemocnice.

O Turnově se říká, že je to brána do Českého ráje. Oprávněně. Určitě je to hezké místo k životu, k práci i trávení volné času. Pracujeme napříč různými odvětvími a obory a vytváříme řešení, která využívají výrobní podniky, kancelářské budovy, nemocnice i školy. Máme rádi nové výzvy. Náš vývojový team tvoří 10 lidí napříč technikou i zaměřením (MS SQL, PHP, ASP.NET, C#...). Pracujeme s novými technologiemi, v největší míře aktuálně využíváme poslední verzi prostředí .NET pro Backend. Máme za sebou mnoho projektů spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací a doporučují nás dále. Působíme v ČR a SK.

Náš produkt se jmenuje AKTION.

Představuje moderní bezpečnostní a HR platformu postavenou na třívrstvé serverové architektuře s využitím MSSQL databáze. Tato inovativní platforma je navržena s důrazem na bezklíčové otevírání dveří, evidenci přítomnosti a docházky osob. Navíc se specializuje na integraci s kamerovým systémem a dalšími technologiemi budov, poskytující tak komplexní řešení pro efektivní správu bezpečnosti a lidských zdrojů.

AKTION nabízí plně škálovatelné prostředí od objektů s menším počtem vstupů až po rozsáhlé provozy s několika tisíci osob a dveří. Současně nabízí přidanou hodnotu pro náročné provozy, které vyžadují funkce jako propojení na grafické nadstavby, propojení s externími systémy, odesílání alarmových zpráv, BI reportů či notifikací, přehrávání videa dle typu události na snímači či rozpoznání RZ vozidel. Náš systém je vyráběn v ČR včetně všech důležitých HW komponent.

Pokud tě některá nabídka zaujala, pošli mi info na email: vocaskova@efg.cz.